Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Giro di Lombardia
Server time: 21 May 2024 16:44:53 CET
Homepage
|
Games
|
Kalender
|
Teams
|
Aanmelden
Giro d'Italia
Race information
2022
|
2021
|
2020
|
2019
|
2018
|
2017
|
2016
|
2015
|
2014
|
2013
|
2012
|
2011
|
2010
|
2009
|
2008
|
2007
|
2006
|
2005
|
2004
|
2003
|
2002
|
2001
|
2000
|
1999
|
1998
|
1997
|
1996
|
1995
|
1994
|
1993
|
1992
|
1991
|
1990
|
1989
|
1988
|
1987
|
1986
|
1985
|
1984
|
1983
|
1982
|
1981
|
1980
|
1979
|
1978
|
1977
|
1976
|
1975
|
1974
|
1973
|
1972
|
1971
|
1970
|
1969
|
1968
|
1967
|
1966
|
1965
|
1964
|
1963
|
1962
|
1961
|
1960
|
1959
|
1958
|
1957
|
1956
|
1955
|
1954
|
1953
|
1952
|
1951
|
1950
|
1949
|
1948
|
1947
|
1946
|
1940
|
1939
|
1938
|
1937
|
1936
|
1935
|
1934
|
1933
|
1932
|
1931
|
1930
|
1929
|
1928
|
1927
|
1926
|
1925
|
1924
|
1923
|
1922
|
1921
|
1920
|
1919
|
1914
|
1913
|
1912
|
1911
|
1910
|
1909
About this Race
History
Palmares
Cities of the Race
Mountains of the Race
Country & Rider statistics
Race Winners
2022
HINDLEY Jai
2021
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2020
GEOGHEGAN HART Tao
2019
CARAPAZ Richard
2018
FROOME Christopher
2017
DUMOULIN Tom
2016
NIBALI Vincenzo
2015
CONTADOR VELASCO Alberto
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
NIBALI Vincenzo
2012
HESJEDAL Ryder
2011
SCARPONI Michele
2010
BASSO Ivan
2009
MENCHOV Denis
2008
CONTADOR VELASCO Alberto
2007
DI LUCA Danilo
2006
BASSO Ivan
2005
SAVOLDELLI Paolo
2004
CUNEGO Damiano
2003
SIMONI Gilberto
2002
SAVOLDELLI Paolo
2001
SIMONI Gilberto
2000
GARZELLI Stefano
1999
GOTTI Ivan
1998
PANTANI Marco
1997
GOTTI Ivan
1996
TONKOV Pavel
1995
ROMINGER Tony
1994
BERZIN Eugeni
1993
INDURAIN LARRAYA Miguel
1992
INDURAIN LARRAYA Miguel
1991
CHIOCCIOLI Franco
1990
BUGNO Gianni
1989
FIGNON Laurent
1988
HAMPSTEN Andrew
1987
ROCHE Stephen
1986
VISENTINI Roberto
1985
HINAULT Bernard
1984
MOSER Francesco
1983
SARONNI Giuseppe
1982
HINAULT Bernard
1981
BATTAGLIN Giovanni
1980
HINAULT Bernard
1979
SARONNI Giuseppe
1978
DE MUYNCK Johan
1977
POLLENTIER Michel
1976
GIMONDI Felice
1975
BERTOGLIO Fausto
1974
MERCKX Eddy
1973
MERCKX Eddy
1972
MERCKX Eddy
1971
PETTERSSON Gosta
1970
MERCKX Eddy
1969
GIMONDI Felice
1968
MERCKX Eddy
1967
GIMONDI Felice
1966
MOTTA Gianni
1965
ADORNI Vittorio
1964
ANQUETIL Jacques
1963
BALMAMION Franco
1962
BALMAMION Franco
1961
PAMBIANCO Arnaldo
1960
ANQUETIL Jacques
1959
GAUL Charly
1958
BALDINI Ercole
1957
NENCINI Gastone
1956
GAUL Charly
1955
MAGNI Fiorenzo
1954
CLERICI Carlo
1953
COPPI Fausto
1952
COPPI Fausto
1951
MAGNI Fiorenzo
1950
KOBLET Hugo
1949
COPPI Fausto
1948
MAGNI Fiorenzo
1947
COPPI Fausto
1946
BARTALI Gino
1940
COPPI Fausto
1939
VALETTI Giovanni
1938
VALETTI Giovanni
1937
BARTALI Gino
1936
BARTALI Gino
1935
BERGAMASCHI Vasco
1934
GUERRA Learco
1933
BINDA Alfredo
1932
PESENTI Antonio
1931
CAMUSSO Francesco
1930
MARCHISIO Luigi
1929
BINDA Alfredo
1928
BINDA Alfredo
1927
BINDA Alfredo
1926
BRUNERO Giovanni
1925
BINDA Alfredo
1924
ENRICI Giuseppe
1923
GIRARDENGO Costante
1922
BRUNERO Giovanni
1921
BRUNERO Giovanni
1920
BELLONI Gaetano
1919
GIRARDENGO Costante
1914
CALZOLARI Alfonso
1913
ORIANI Carlo
1912
GALETTI Carlo
1911
GALETTI Carlo
1910
GALETTI Carlo
1909
GANNA Luigi
Rider Statistics
Giuseppe Saronni
Italy
22 September 1957 Novara, Italy
Specialties
View full rider profile
Race Performance
13
Participations
1990
DIANA - COLNAGO - ANIMEX
1989
MALVOR - SIDI
1988
DEL TONGO - COLNAGO
27
1987
DEL TONGO - COLNAGO - CANDY
1986
DEL TONGO - COLNAGO - CANDY
2
1985
DEL TONGO - COLNAGO
15
1984
DEL TONGO - COLNAGO
16
1983
DEL TONGO - COLNAGO
1982
DEL TONGO - COLNAGO
1981
GIS-GELATI
1980
GIS - GELATI
1979
SCIC - BOTTECCHIA
1978
SCIC-BOTTECCHIA
24
Stage Victories
1985
Stage 16
Cecina
-
Perugia
217.00 km
1985
Stage 3
Pinzolo
-
Milano
190.00 km
1983
Stage 16b
Bergamo
-
Milano
100.00 km
1983
Stage 13
Parma
-
Reggio Emilia
38.00 km
1983
Stage 4
Todi
-
Pesaro
180.00 km
1982
Stage 21
Pinerolo
-
Cuneo
254.00 km
1982
Stage 9
Palermo
-
Agrigento
151.00 km
1982
Stage 1
Viareggio
-
Parma
174.00 km
1981
Stage 6
Bari
-
Rodi Garganico
225.00 km
1981
Stage 5
Rodi Garganico
-
Marina di San Vito
180.00 km
1981
Stage 3
Recanati
-
Bologna
255.00 km
1980
Stage 21
Turbigo
-
Saronno
50.40 km
1980
Stage 19
Cles
-
Longarones
241.00 km
1980
Stage 17
Sirmione
-
Gatteo a Mare
237.00 km
1980
Stage 13
Barletta
-
Lecce
220.00 km
1980
Stage 3
Parma
-
Torino
243.00 km
1980
Stage 2
Torino
-
Imperia
179.00 km
1980
Stage 1
Imperia
-
Genova
123.00 km
1979
Stage 19
Milano
-
Cesano Maderno
44.00 km
1979
Stage 8
San Marino
-
Rimini
28.00 km
1979
Stage 5
Vieste Gargano
-
Potenza
223.00 km
1978
Stage 8
Ravello
-
Bevenento
175.00 km
1978
Stage 7
Benevento
-
Silvi Marina
237.00 km
1978
Stage 2
La Spezia
-
Novi Ligure
195.00 km
51
Days in Leader Jersey
1986
Stage 15
Erba
260.00 km
1986
Stage 14
Sauze d'Oulx
236.00 km
1986
Stage 13
Sarzana
175.00 km
1986
Stage 12
Siena
46.00 km
1986
Stage 11
Castiglion del Lago
207.00 km
1986
Stage 10
Pesaro
235.00 km
1986
Stage 9
Rieti
172.00 km
1986
Stage 8
Avezzano
160.00 km
1986
Stage 7
Baia Domizia
257.00 km
1986
Stage 6
Potenza
251.00 km
1986
Stage 5
Cosenza
194.00 km
1986
Stage 4
Nicotera
115.00 km
1986
Stage 3
Taormina
50.00 km
1985
Stage 3
Pinzolo
190.00 km
1985
Stage 2
Milano
38.00 km
1983
Stage 22
Udine
40.00 km
1983
Stage 21
Gorizia
232.00 km
1983
Stage 20
Arabba
169.00 km
1983
Stage 19
Selva di Val Gardena
224.00 km
1983
Stage 18
Vicenza
178.00 km
1983
Stage 17
Colle San Fermo
91.00 km
1983
Stage 16b
Bergamo
100.00 km
1983
Stage 16a
Milano
110.00 km
1983
Stage 15
Orta
219.00 km
1983
Stage 14
Savona
243.00 km
1983
Stage 13
Parma
38.00 km
1983
Stage 12
Reggio Emilia
180.00 km
1983
Stage 11
Pietrasanta
202.00 km
1983
Stage 10
Bibbiena
232.00 km
1983
Stage 9
Montefiascone
225.00 km
1983
Stage 8
Terracina
212.00 km
1983
Stage 7
Salerno
216.00 km
1981
Stage 12
Livorno Montenero
224.00 km
1981
Stage 11
Arezzo
199.00 km
1981
Stage 10
Cascia
166.00 km
1981
Stage 9
Reggio di Calabria
230.00 km
1981
Stage 8
Cosenza
202.00 km
1981
Stage 7
Potenza
143.00 km
1981
Stage 6
Bari
225.00 km
1979
Stage 19
Milano
44.00 km
1979
Stage 18
Barzio
245.00 km
1979
Stage 17
Trento
194.00 km
1979
Stage 16
Pieve di Cadore
195.00 km
1979
Stage 15
Treviso
121.00 km
1979
Stage 14
Boscochiesanuova
212.00 km
1979
Stage 13
Meda
229.00 km
1979
Stage 12
St Vincent
204.00 km
1979
Stage 11
Voghera
212.00 km
1979
Stage 10
Portovenere
25.00 km
1979
Stage 9
Pistoia
248.00 km
1979
Stage 8
San Marino
28.00 km
1990
Team
:
DIANA - COLNAGO - ANIMEX
1989
Team
:
MALVOR - SIDI
1988
Team
:
DEL TONGO - COLNAGO
Rank
:
27
1987
Team
:
DEL TONGO - COLNAGO - CANDY
1986
Team
:
DEL TONGO - COLNAGO - CANDY
Rank
:
2
1985
Team
:
DEL TONGO - COLNAGO
Rank
:
15
1984
Team
:
DEL TONGO - COLNAGO
Rank
:
16
1983
Team
:
DEL TONGO - COLNAGO
1982
Team
:
DEL TONGO - COLNAGO
1981
Team
:
GIS-GELATI
1980
Team
:
GIS - GELATI
1979
Team
:
SCIC - BOTTECCHIA
1978
Team
:
SCIC-BOTTECCHIA
--- advertentie ---
Meer CyclingFever
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken